Jigolo Olmak İstiyorum, Nasıl Olabilirim

Jigolo Olmak İstiyorum, Nasıl Olurum?

Sende “jigolo olmak istiyorum” diyor, ama nasıl olacağını bilmiyor musun? Jigolo sitesi sayesinde sende jigolo olabilir, güzel kadınlarla ilişkiye girip bundan kazanç elde edebilirsin.

Jigolo Nasıl Olunur?

Jigolo olmak için gerekli bazı kriterler bulunur. Eğer bu kriterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilir, jigolo olmak için ilk adımınızı atabilirsiniz. Jigolo olmak için;

  • Güzel bir fiziğiniz olmalı
  • 18 yaşını doldurmuş olmalısınız
  • İlişkileri başka kadınların mekanlarında yapmalısınız
  • Uzun süreli ilişkiye dayanabilmelisiniz

Bu kriterlerden en önemlisi aslında uzun süreli bir ilişkiye dayanabilmektir. Çünkü jigololar partneri olacak olan kadını tatmin etmek üzere para alırlar. Bu sebepten ötürü uzun süre ilişki yapabilecek kişilerin jigolo olması gerekmektedir.

Eğer bu kriterleri sağlıyor veya sağlayabileceğinizi düşünüyorsanız bizimle iletişime geçip web sitemizde ilanınızı yayınlayabilirsiniz. İlan ücreti aylık 1000 TL’dir.

Jigolo Olmanın Avantajları

Jigolo olmanın en temel avantajı seks yaparak para kazanmaktır. Güzel ve çekici kadınlarla beraber cinsel ilişkilere girmek ve bundan para kazanmak her erkeğin hayalidir.

Bununla beraber pek çok kadın ilişkiye girdikleri erkeğe bir ton bahşiş, hediye ve benzeri farklı sürprizler vermektedir.

Jigolo Olmak İçin Kaç Yaşında Olmalıyım?

Jigolo olabilmeniz için reşit olmanız yani 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Bu yaş baremini geçtiyseniz siz de bir jigolo olabilir, bizimle çalışabilirsiniz.